Musíme si pomáhaťPočuli ste už o filme s názvom "Musíme si pomáhať"? Ide o veľmi úspešnú komédiu z obdobia druhej svetovej vojny - Protektorátu Čiech a Moravy od scenáristu Petra Jarchovského a režiséra Jana Hřebejka. Film je okrem iného hlavne o tom, ako si musíme navzájom, za každých okolností, v rámci možností, chtiac či nechtiac, vedome či nevedome pomáhať.

"Musíme si pomáhať" je i základnou myšlienkou portálu MojPortal.sk, ktorý sme vytvorili a verím, že budeme navždy prevádzkovať pre všetkých. "Musíme si pomáhať"-  v tomto prípade nie je myslené iba vo vážnej situácii, kedy je pomoc nevyhnutná a mala by byť samozrejmá,  ale práve naopak i v úplne bežných a malicherných maličkostiach. Pomôcť si radami navzájom, pomôcť pri propagovaní dobrého nápadu, pomôcť ak zháňame niečo čo nevieme zohnať, pomôcť kúpiť kvalitný tovar či službu a za dobrú cenu, ale aj pomôcť predajcovi predať zaujímavý tovar, či pomôcť poskytovateľovi služieb ponúknuť kvalitnú službu za dobrú cenu....

MojPortal.sk si kladie za cieľ vytvoriť takúto komunitu slušných ľudí, ale i firiem a organizácií, ktorí si budú v rámci svojich možností a v rôznych formách pomáhať v bežnom živote ale i v podnikaní či kariére. Sám som zvedavý, v čom všetkom sa bude dať pomáhať, pretože to bude záležať od každého z nás.

 

Pozdravujem všetkých mojich známych
ale i  známych mojich známych a ich známych...


PaedDr Peter Javorský
Výroba a správa internetových stránok
EKOBIT consulting, s.r.o.