Rozhovory s viac či menej známymi osobnosťami

Rozhovory s viac či menej známymi osobnosťami na rôzne aktuálne témi, ktoré by nás mali donútiť sa trošku zamyslieť. Je treba mať vlastný názor, ale rozhodne nie je na škodu veci, ak spoznáme aj iné nazory, ak si svoje názory navzájom porovnávame a korigujeme.

Marián Leško

My v tejto situácii potrebujeme efektívnu, racionálnu, výkonnú vládu, ktorá robí potrebné, hoci aj nepopulárne veci a vždy to dokáže patrične zdôvodniť. Namiesto toho sledujeme nekonečné a nekončiace sa súboje o veciach, ktoré majú druhoradý význam a sú úplne zanedbateľné. Sledujeme človeka, ktorý je taký upchatý sám sebou, že nie je schopný vnímať žiadne nadosobné veci inak ako cez svoju vlastnú osobu, človeka, ktorý je sociálny a geopolitický autista, človeka, ktorý je v područí Pčolinského kliky a len pozerá, čo by zobchodoval a za koľko, a osobu, ktorá radšej zlikvidovala stranu, ak by nemala byť predsedníčka. Toto je hlavný politický výkon týchto štyroch ľudí v situácii, keď sú ľudia zneistení, ohrození a majú pochopiteľné a racionálne obavy o svoju budúcnosť. Namiesto skutočných riešení sa im od večera do rána neustále ponúka politický cirkus. Ako sa toto môže skončiť? Ak nepríde niekto mimo tohto zoskupenia a neponúkne Slovensku politickú nádej, tak sa to skončí výsledkom ako v roku 2012, keď mal Robert Fico sám 83 poslancov v parlamente.

Sme už v prvom štádiu autokratizácie

Vladimír Mečiar používal lož, Robert Fico používa špinavú lož, hovorí politologička a sociologička, profesorka Soňa Szomolányi. O slovenskej politike sa s ňou rozprávala Monika Tódová.

Štefan Hríb

Hosťom rozhovoru je novinár a šéfredaktor časopisu Týždeň Štefan Hríb. Rozprávali sme sa o tom, ako vníma súčasnú situáciu a je zjavné, že spokojný nie je. Vláda podľa neho nevie komunikovať a politici túto situáciu vnímajú ako hru. Čo mu prekáža najviac a čo si myslí o názorových potýčkách

Komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. V zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite sa venujeme hlavne konzervačnej, protetickej, chirurgickej a estetickej stomatológii, implantológii, parodontológii a dentálnej hygiene.

Personálna agentúra NOVIDEA, s.r.o , Poprad pôsobiaca už od roku 1992 predovšetkým v okresoch Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Liptovský Mikuláš a Stará Ľubovňa.

Tvorba a správa web stránok bežnej funkcionality a rozsahu, ale i tvorba a správa rozsiahlych portálov so špecifickou funkcionalitou na mieru podľa potreby zákazníka.
Internetový marketing,
poradenstvo.