ZUBNÁ AMBULANCIA
MUDr. Miroslav Katial

Komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. V zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite sa venujeme hlavne konzervačnej, protetickej, chirurgickej a estetickej stomatológii, implantológii, parodontológii a dentálnej hygiene.

Zuby sa podieľajú na vytváraní prvého dojmu a ovplyvňujú kvalitu života každého z nás. Preto je cieľom našej neštátnej zubnej ambulancie  poskytnút Vám komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu, ktoré radi prispôsobíme Vašim potrebám a prianiam.

Služby ponúkané v našej ambulancii:

 • Záchovná stomatológia
  Záchovná stomatológia sa zaoberá hlavne ošetrovaním tvrdých zubných tkanív, teda zubných kazov, prípadne úrazov a ich komplikácii. Na dosiahnutie vysokej estetiky používame najkvalitnejsie materiály.
 • Endodoncia
  Pri endodoncii ide o ošetrenie infikovaných zubných kanálikov hlbokým zubným kazom. Na meranie a rozširovanie koreňových kanálikov použivame modernú technológiu- Apexlokátor.
 • Protetika
  Ponúkame Vám tieto možnosti protetických prác: estetické keramické fazety, keramické korunky a mostíky, kovokeramické korunky a mostíky, živicové korunky, dočasné korunky a mostíky, čiastočne snímateľné náhrady, totálne náhrady.
 • Chirurgia
  Chirurgická extrakcia zubov múdrosti, chirurgia retinovaných zubov, chirurgia mäkkých tkanív
 • Implantológia
  Implantológia je metóda rekonštrukcie defektného chrupu, kde zubný implantát nahrádza koreň zuba, a to buď jednotlivo alebo v mostíkovej konfigurácii.
 • Dentálna hygiena
  Dentálna hygiena je účinná liečebno-preventívna metóda modernej stomatológie, ktorá vedie k zachovaniu vlastných zubov v ústnej dutine po celý život
ZUBNÁ AMBULANCIA MUDr. Miroslav Katial - POPRAD, Svit
Zubná ambulancia PORPAD:
Tatranské námestie č.5
058 01 Poprad

Zubná ambulancia SVIT:
Mierová č.1 Administratívna Budova Tatrasvitu
059 21 Svit
052 / 7 723 132