Bábky a obete pár bezcharakterných chrapúňov bez chrbtovej kosti a svedomia

  • Ľudská hlúposť
  • Lekár
  • Peter Sabaka
Aj aj tí sa iba stali bábkami a obeťami pár bezcharakterných chrapúňov bez chrbtovej kosti a svedomia, ktorí su ochotní vymeniť ľudské životy a utrpenie za pár rokov na slobode a miesta pri koryte. Navyše im pri tom ochotne sekundovali ich antisystémoví "odborníci", ktorí za smrť tisícov ľudí zasa vymenili 5 minút vlastnej slávy. Ani neviem, ktorí z nich sa mi hnusia viac
Internet je jedna úžasná vec, ktorá priniesla, prináša a určite bude prinášať ľudstvu čím ďalej tým väčší pokrok. Ale ľudia dokážu pokaziť všetko. Kto by si bol napríklad pomyslel, že keď by neexistoval internet, tak by neexistoval problém s neochotou ľudí sa zaočkovať. Ešte pred dvoma desiatkami rokov skoro nikto nepochyboval o akomkoľvek očkovaní a očkovanie prinieslo mnoho dobrého.
Nikto nespochybňuje, že akékoľvek očkovanie môže mať aj negatívne dôsledky, ale netreba byť akademik, ale stačí sedliiacky rozum.
Máme tu globálne otepľovanie a s ním spojené čím ďalej tým častejšie nepredvídateľné záplavy, čo už spochybňujú ozaj iba blázni. Budem sa snažiť si zachrániť život, nech som akokoľvek dobrý plavec, sám ak mám pravdepodobnosť prežiť 1:10 alebo nasadnem na čo i len tenký gumový čln, ktorý sa síce môže roztrhať, no i tak mám šancu prežiť 1:100?
Ak by bol rozdiel v prospech gumového člna iba desaťnásobný, tak ozaj každý zdravo rozmýšľajúci si vyberie gumový čln. Pri vakcínach ten pomer pozitív a negatív je skutočne obrovský, vakciny nie sú gumové člny ale riadne moderné lode, na ktorých sa bežne vozíme. Zároveň nemáme iné lepšie riešenie, tak budem sedieť a čakať, či budem patriť medzi tých, ktorí COVID nezvládnu?

Tvorba a správa web stránok bežnej funkcionality a rozsahu, ale i tvorba a správa rozsiahlych portálov so špecifickou funkcionalitou na mieru podľa potreby zákazníka.
Internetový marketing,
poradenstvo.

Optika v ktorej pracujú profesionáli.
Kvalitne vyšetríme váš zrak a flexibilne vyrobíme okuliare.
Sme vaši stáli partneri.