Čo so zlými novinármi?

  • Ľudská hlúposť
  • Politik
  • Miloš Zeman
Novinárov je veľa, mali by sa likvidovať.
Žiaľ, nie je to iba ľudská hlúposť, ktorá dovolí politikom a rôznym iným verejne známym osobnostiam, aby sa zviditeľňovali bez ohľadu na to, aké to bude mať dalekosiahle a nezvratné dôsledky.

Výrok je zo stretnutia s “dobrým priateľom” Vladimírom Putinom ešte z roku 2017 v Pekingu. Paradoxom je, že v tom roku bol ešte Putin ten, ktorý minimálne vo vyjadreniach bol ten menej radikálny. Ten mu totiž odpovedal:
Netreba ich likvidovať, stačí ich obmedziť

Keď sa na tieto výroky pozeráme v roku 2023, tak by bolo zaujímavé sa opýtať pána dvonásobného prezidenta Českej republiky, či si za týmito slovami stojí.
Lebo ak už nie, tak to bola iba ľudská hlúposť. ale potom prečo si volíme hlúpych prezidentov.
Ale ak áno , tak potom to bola bezcharakterná vypočítavosť, nech to stojí čo to stojí, ale a potom prečo si volíme takýchto bezcharakterných a vypočítavých ľudí nielen za prezidentov.

Len tie najznámejšie prípady v Európe:
• vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej v stredu 21. februára 2018
• vražda na Malte investigatívnej novinárky Daphne Caruany Galizie v pondelok 16. októbra 2017

V prípade Jána Kuciaka a Daphne Caruany Galizie na začiatku nebol síce žiaden verejne známy výrok známej osobnosti, ale na začiatku je vždy len, že niekde niekto niečo len povie.

Personálna agentúra NOVIDEA, s.r.o , Poprad pôsobiaca už od roku 1992 predovšetkým v okresoch Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Liptovský Mikuláš a Stará Ľubovňa.

Komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. V zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite sa venujeme hlavne konzervačnej, protetickej, chirurgickej a estetickej stomatológii, implantológii, parodontológii a dentálnej hygiene.