Je to doba divokého západu na Slovensku.

  • Politik
  • Robert Fico
Je to doba divokého západu na Slovensku. Matovič strieľa od boku krížom-krážom, kope ako typický zdochýnajúci kôň. Na to je najlepšia trpezlivosť a pevné nervy.
A najmä, ako hovorí bývalý český premiér Topolánek, sa nepos*ať a stále veriť, že pri obvinených a zadržaných sa bude rešpektovať prezumpcia neviny, že nebudú vydieraní prepadnutím celého majetku a neprimerane dlhou väzbou.
Čo je doba divokého západu? Doba keď sa vyvolenými bezbreho rozkráda, alebo doba keď sú ľudia z bezbrehého rozkrádania obviňovaní? Verme, že to nezostane iba pri obvinení, ale že aspoň niektoré z tých obvinení budú pretavené i do právoplatných odsúdení a spravodlivých trestov. Prečo by sa do basy mali dostať len obyčajní ľudia kvôli rohlíku?
Nasleduje:

Komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. V zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite sa venujeme hlavne konzervačnej, protetickej, chirurgickej a estetickej stomatológii, implantológii, parodontológii a dentálnej hygiene.

Personálna agentúra NOVIDEA, s.r.o , Poprad pôsobiaca už od roku 1992 predovšetkým v okresoch Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Liptovský Mikuláš a Stará Ľubovňa.