Emma Drobná

Spať na: José González
  • POP

Emma Drobná (nezabudnúť z dvoma M nie ako na mnohých stránkach na internete Ema Drobná s jedným M) - jednoznačne v súčasnosti jedna z najtalentovanejších mladých speváčok na Slovensku. Štvrtá Česko Slovenská Superstar (2015).

Hawaii
Emma Drobná
Yeah Baby!
Emma Drobná
Words
Emma Drobná
Smile
Emma Drobná
Čo ak
Emma Drobná / IMT Smile
SEXY
Emma Drobná, Barbora Švidraňová, Kuko
Falling Slowly
Emma Drobná a Štěpán Urban
Here Eternally
Emma Drobná a Štěpán Urban
Nothing Compares To You
Emma Drobna
Words
Emma Drobná
Remember
Emma Drobná
Demons
Emma Drobná

Prirodzený talent s príjemným a milým vystupovaním a s veľmi pekne originálne zafarbeným hlasom z Nového Mesta nad Váhom. Jednoducho ak ju niekde počujete, tak  ak ju čo i len troška poznáte, hneď viete, že je to Emma Drobná. Ak by sme ju chceli počuť niekde niečo zle zaspievať, asi by sme dlho hľadali a či by sme vôbec našli. 

Na prvé CD si ešte počkáme, ale prvý singel Smile je tu a je určite výborný. Dúfajme, že i ďalšie budú podobného razenia a že sa Emme Drobnej bude dariť.

Na MojPortal.sk sa jej určite budeme venovať.

Demons
Here Eternally
Remember
Smile
Taste The Feeling
Words
Yeah Baby!
You Should Know

Komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. V zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite sa venujeme hlavne konzervačnej, protetickej, chirurgickej a estetickej stomatológii, implantológii, parodontológii a dentálnej hygiene.

Tvorba a správa web stránok bežnej funkcionality a rozsahu, ale i tvorba a správa rozsiahlych portálov so špecifickou funkcionalitou na mieru podľa potreby zákazníka.
Internetový marketing,
poradenstvo.

Optika v ktorej pracujú profesionáli.
Kvalitne vyšetríme váš zrak a flexibilne vyrobíme okuliare.
Sme vaši stáli partneri.