Globálne otepľovanie

  • Ľudská hlúposť
  • Politik
  • Donald Trump
Jedným z problémov je, že veľa ľudí, ako napríklad ja, majú vysokú úroveň inteligencie, no nemusíme tomu (globálnemu otepľovaniu) nutne veriť. Keď sa momentálne pozriete na náš vzduch a našu vodu, sú rekordne čisté. A keď sa bavíme o atmosfére, oceány sú veľmi malé. Ľahko k nám cez ne hocičo prefúkne alebo preplaví.
Ešte že neostal Donald Trump na poste prezidenta Spojených štátov amerických viac ako jedno volebné obdobie. To by to asi tá naša planéta ozaj už nezvládla. Stačilo vymeniť jedneho človeka na jednom poste v celých Spojených štátoch a ich smerovanie sa otočilo o 180 stupňov.

Aké to je jednoduché.
Nasleduje:

Tvorba a správa web stránok bežnej funkcionality a rozsahu, ale i tvorba a správa rozsiahlych portálov so špecifickou funkcionalitou na mieru podľa potreby zákazníka.
Internetový marketing,
poradenstvo.

Komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. V zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite sa venujeme hlavne konzervačnej, protetickej, chirurgickej a estetickej stomatológii, implantológii, parodontológii a dentálnej hygiene.