Štát musí chrániť svojich odborníkov

  • Ľudská hlúposť
  • Noviny
  • Denník N
Štát musí chrániť svojich odborníkov, antivaxeri prekračujú posledné hranice. Zodpovednosť za to, že z lekárov sa tu pomaly stáva lovná zver, nesie každý jeden politik, ktorý tu za posledné mesiace spochybňoval očkovanie.
Novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová v jednom z rozhovorov s ňou konštatovala a rozhodne nie je sama, že sa nikde nepohneme, keď neupriamime svoju pozornosť na školstvo, tak aby vychovalo novú vzdelanejšiu generáciu. Je to presne o tom. Súčasné generácie dospelých majú medzi sebou až príliš veľa racionálne nerozmýšľajúcich ľudí, ktorí len slepo nasledujú nezmysly, o ktorých sa dočitali na tom svojom malom internete. Nestačí si prečítať jeden klamlivý článok na internete na to, aby sa človek vedomosťami vyrovnal niekomu, kto študoval celý život...
Prenasledovať ľudí, ktorí sa snažia iba presviedčať ostatných, aby sa dali zaočkovať, tak to už ozaj prekračuje všetky hranice ľudskej hlúposti.

Komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. V zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite sa venujeme hlavne konzervačnej, protetickej, chirurgickej a estetickej stomatológii, implantológii, parodontológii a dentálnej hygiene.

Poskytujeme komplexnú gynekologickú starostlivosť a komplexnú
starostlivosť počas gravidity s využitím najmodernejších vyšetrovacích metód a postupov.