Kartáčované interierové dvere

Ak hľadáte nové interierové dvere do rodinného domu, bytu ale i do spoločenských priestorov, ktoré by boli skutočne  originálne ale pritom veľmi elegantné s naturálnym vzhľadom tak si žiadajte kartáčované dvere.  Sme si na 100% istí že budete s výsledkom spokojní, pretože kartáčované interierové dvere prinášajú do priestoru osobitný pre dnešnú dobu jedinečný dávno zabudnutý design.

Kartáčované int. dvere dvojkrídlovéVzhľad kartáčovaných dverí  je inšpirovaný prírodnou krásou dreva.   Diely na kartáčovaných dverách sú opracované špeciálnym kartáčovacím strojom, vďaka ktorému získavame kartáčovaný povrch dreva - povrch s jemným odstránením dreva pomocou špeciálnej kefy z povrchu, čím zaujímavo vynikne štruktúra dreva. Pri  kartáčovaných dverách očakávajte  naturálny vzhľad s vystúpeným letokruhom tvrdého dreva, ktoré nám zvýrazní jeho kresbu.

Čo je zaujímavé, kartáčovaním nezískavame iba zaujímavý vzhľad, ale takto opracovaný povrch získava väčšiu tvrdosť a dlhšiu životnosť. Ako povrchová úprava sa používajú prírodné oleje. Kartáčuje sa  iba kvalitné, vysušené  drevo väčšinou smrek, borovica alebo dub.

Kartáčované int. dvere jednokrídlové z dosiek Dokonalosť naturálneho štýlu je možné dotvoriť i starodávnym spôsobom konštrukcie dverí, napríklad dverí do komory v kuchyni. Veľmi elegantné dvere pre milovníkov starého. Vaša kuchyňa s takýmito dverami získa dokonalý stýl. Dvere zložené z dosiek, spoj pero-drážka, spojené doskami tvaru "Z". Rustikálny zámok,  zárubňa oblôžková s  povrchovou úpravou s  tvrdým voskovým olejom. V kuchyni s patričným štýlovým vybavením jednoducho rozprávka.

www.dverekendra.sk

Výroba prepracovaných, elegantných
interierových dverí na mieru
s dovozom a montážou po celom Slovensku

Optika v ktorej pracujú profesionáli.
Kvalitne vyšetríme váš zrak a flexibilne vyrobíme okuliare.
Sme vaši stáli partneri.

Výroba prepracovaných, elegantných, interiérových dverí na mieru s dovozom a montážou po  celom Slovensku.

Penzión Pieninka, Lesnica - PIENINY,
miesto v srdci Pieninského národného parku, kde môže celá vaša rodina pookriať.