- Viete, stratila sa mi manželka, chcem ju teda nájs. a vždy, keď sa rozprávam s nejakou peknou slečnou, tak sa hneď nečakane objaví.

...... keď si založia kapelu..... :-)
Jediné severokórejské rádio dostalo za úlohu neustále informovať občanov čo práve robí súdruh Kim Jong-un.
- 05:00 - Naše slnko súdruh Kim Jong-un sladko spí. Spite tiež.
- 06:00 - Naš milovaný Kim vstáva z postele. Šup šup z postele všetci tiež .
- 06:30 - Súdruh Kim Jong-un ide na výdatné raňajky. Pre vás tu máme hodinku politickej piesne.
Rozhodca s pukom v ruke prehliadne situáciu na ľadovej ploche a domáci dostanú nešťastný gól. Keď sa chystá na vhadzovanie, príjde k nemu kapitán domáceho mužstva a žiada:
"Prosím o minútu ticha!"
Rozhodca vyhovie. Zapíska, hráči sa vzpriamia a diváci povstanú. Keď celý ceremoniál skončí, pýta sa rozhodca kapitána:
"Prepáčte, ale komu sme vlastne vzdávali poctu?"
Kapitán domáceho mužstva kľudným hlasom odpovedá:
"Ak budete ďalej takto pískať , tak vám!"
Ronaldo hovorí prečo ho poslal Boh:
"Aby som ukazoval pekný a dobrý futbal."
A Messi hovorí:
"Ja som nikoho neposlal."
Vysvetluje tréner škótskych futbalistov, prečo jeho zverenci vždy na druhý polčas nastupujú prezlečení do starých, vybledlých, 100-krát opraných dresov:
"My musíme byť pripravení úplne na všetko. Čo ak by súper po zápase chcel dresy vymeniť?"
Angličania na spoločnom stretnutí tesne pred zápasom zhodnotia situáciu a rozhodnú sa ísť na pivo. Tréner rozhodol, že stačí ak bude hrať Rooney sám. Ako tak popíjajú už v 4.minúte sa potvrdila správne zvolená taktika, keďže Rooney dal gól. Spokojne teda popíjajú ďalej, ale nové správy akosi nechodia. V 85.minúte však prichádza studená sprcha, keďže Slovensko vyrovnalo.
Angličania teda rýchlo naskáču do autobusu a trielia na štadión. Tam však už iba dostávajú správu, že v druhej minúte predĺženia Slováci dali druhý gól a vyhrali zápas.
"Wayne, čo sa stalo? Ako sme mohli prehrať???"
Wayne Rooney zdrvene odpovedá:
" Nehnevajte sa chlapci, nemohol som veľa urobiť, v 13. minúte som dostal červenú kartu..."
V bývalom Sovietskom zväze dostalo za úlohu moskovské rádio neustále informovať občanov čo práve robí súdruh Brežnev.
- 05:00 - Súdruh Brežnev tvrdo spí.
- 06:00 - Súdruh Brežnev ide na malú potrebu.
- 07:00 - Súdruh Brežnev ide na veľkú potrebu.
- 08:00 - Súdruh Brežnev sa konečne z hlbokého spánku s dobrou náladou zobúdza...

Tvorba a správa web stránok bežnej funkcionality a rozsahu, ale i tvorba a správa rozsiahlych portálov so špecifickou funkcionalitou na mieru podľa potreby zákazníka.